17 Українська конференція з космічних досліджень

Національна академія наук України Інститут космічних досліджень
Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Шановні колеги, нагадуємо, що можливість подати тези на 17 Українську конференцію з космічних досліджень буде закрита 16 червня (п’ятниця до 24:00). Це означає, що в суботу і неділю (17-18 червня) тези вже не прийматимуться ні через сайт Конференції, ні через E-mail (хто планує у відрядження або на відпочинок в термін до 16 червня, прохання, зауважте на цю інформацію).

Перед подачею тез уважно ознайомтесь з правилами їх оформлення в розділі тези. Звертаємо Вашу увагу, що тези будуть приводитись до загального вигляду, тому кожен елемент у вимогах до оформлення введено не просто для «кількості слів».

Про прийняття тез учасники будуть повідомлені до початку липня.

Програма Конференції та збірник тез будуть сформовані до кінця липня. На сайті Конференції буде введено розділ «Програма Конференції».

Переможці оголошених конкурсів (конкурс 1: «молодіжний конкурс перспективних космічних проектів», конкурс 2: «відбір проектів корисного навантаження платформи YuzhSat») мають змогу доповісти свої роботи на секції 8, надіславши нам завчасно тези своїх робіт на E-mail Конференції (ukrainianspaceconf@gmail.com).

На сайті Конференції вже висвітлена інформація по поселенню учасників. Поселення до готелів, що вказані в статті відбувається самостійно. Поселення до гуртожитку Інституту – централізовано, надіславши запит на E-mail Конференції (ukrainianspaceconf@gmail.com).

24 серпня (четвер) буде проведено Освітній форум. У форумі планується участь державних освітніх закладів, аматорських організацій та музеїв космічної галузі України.

Нагадуємо, що під час Конференції проводитиметься ВИСТАВКА «Перспективні космічні технології», де організації або творчі групи зможуть представити експонати (технології, моделі, методи тощо), з метою інформування та пошуку партнерів. Для участі у виставці необхідно надіслати запит Ученому секретарю Конференції (вказавши організацію(ї), склад авторів, ескізи експонату (макет, банер, тощо), необхідну площу та інші вимоги). Заявки на участь у Виставці прийматимуться до 17 липня 2017 року.


Більш детальну інформацію, а також інформацію про можливі зміни і формат Конференції Ви зможете знайти на сайті space-conf.ikd.kiev.ua

З питань організації і проведення Конференції звертайтесь до вченого секретаря Конференції Скороход Тетяни

+38 067 719 68 54

+38 063 451 82 70,

ukrainianspaceconf@gmail.com