«Авіатор-2019»

Стартував конкурс «Авіатор 2019» з поїздкою переможців в Париж і Диснейленд
Потенційні конкурсанти повинні зареєструватися на сторінці Фонду Бориса Колеснікова в Фейсбуці до 13 листопада. 
Благодійний Фонд «Фонд Бориса Колеснікова» запрошує прийняти участь у благодійному проекті «Авіатор», направленому на розвиток та підтримку  студентів технічних  спеціальностей.
Проект передбачає конкурсний відбір студентів протягом навчального року.
У 2019 році сто переможців конкурсу відвідають галузевий форум International Paris Air Show Le Bourget 2019.
З 2016 року до участі в конкурсі було допущено студентів усіх технічних спеціальностей.
У минулому році наші  студенти показали відмінні знання під час конкурсу «Авіатор-2018» та ввійшли до складу переможців конкурсу.
Інформація про проект:
Благодійний Фонд «Фонд Бориса Колеснікова» реалізує благодійний проект «Авіатор» з 2012 року. За роки його проведення студенти відвідали Міжнародні авіасалони Фарнборо (2012, 2014 та 2016 рр.) та Ле Бурже (2013 та 2015 та 2017 рр.), авіакосмічний салон Фарнборо 2018 у Великобританії(2018) де мали змогу ознайомитися з передовими технологіями і новинками галузі, зустрітися з фахівцями та лідерами авіабудування.
Проект має конкурсну основу, складається з 4 етапів відбору студентів, кожен з яких присвячений певній темі, пов’язаний з авіацією.
Етапи проводяться очно: у призначений час студенти збираються в аудиторії ВНЗ та вирішують поставлені перед ними завдання.
У 2018-2019 рр. конкурс матиме чотири етапи.
Конкурсні завдання складають та перевіряють члени експертної ради, до якої входять викладачі вузів-учасників проекту.
Фінальний етап – виступ перед експертним журі конкурсу, де студентів оцінює незалежне експертне журі конкурсу, що складається з провідних фахівців галузі на чолі з легендарним конструктором Дмитром Ківою.
Згідно їх оцінок, будуть визначені сто переможців, які влітку 2019 року відвідають галузевий форум  International Paris Air Show Le Bourget 2019 у Франції. Усі витрати, пов’язані з поїздкою студентів, бере на себе благодійний фонд.
Бажаючих прийняти участь просимо сповістити про це в науково-дослідну частину НТУ «ХПІ» Марценюк Світлані Василівні, 215 кімн. за електронною адресою:  marcenyuk@kpi.kharkov.ua. Де вказати назву конкурсу, ПІБ, факультет, групу, курс.