«Батл ВНЗ»

Запрошуємо студентів НТУ «ХПІ» прийняти участь у конкурсі «Батл ВНЗ» в рамках ІІ-го Міжнародного Форуму «INNOVATION MARKET».
Призовий фонд конкурсу 25 000 грн.
До кінця жовтня студенти вирішуватимуть реальні задачі інноваційних підприємств та місцевих органів влади.
Автори найвдаліших проектів битимуться на справжньому рингу Innovation Market 23 листопада спільно з топовими українськими та міжнародними компаніями. Судитимуть поєдинок керівники компаній, сучасні українські інноватори. Переможці крім титулу чемпіона отримають призи та пропозиції втілити свої проекти в життя на реальних підприємствах.
Заявки приймаються до 28 жовтня 2017 року.
Конкурс проводиться за підтримки мережі академічних бізнес-інкубаторів YER, яка веде активну діяльність з розвитку молодіжного та академічного підприємництва в Україні.
Головною метою YEP інкубаторів є формування підприємницької культури в українських університетах, проведення навчальних програм, надання експертної та менторської підтримки студентам і студентським командам.
На вибір учасників запропоновано близько 20-ти завдань, сформованих компаніями, серед яких: ARVI, Noosphere, Vodafone, Асоціація «IT Ukraine», М етінвест Холдинг, DeLaMark, Cisco, ERC, VENTS, VISEO, Kyiv Maker Fair, Datagroup, 5PL, TM Олейна, Drone.ua, Жива планета, Центр сучасних інновацій, Слобожанська Будівельна Кераміка.
Крім того, для учасників передбачена можливість подання на конкурс власних інноваційних розробок та ідей.
Перелік завдань наведено на сайті: http://battlevnz.innovationmarket.com.ua
та буде оновлюватися на сторінці конкурсу у Facebook: www.facebook.com/innovationmarket.com.ua.
З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті http://battlevnz.innovationmarket.com.ua/#case

Бажаючих прийняти участь просимо сповістити про це науково-дослідну частину НТУ «ХПІ» за електронною адресою: GurenkoYI@kpi.kharkov.ua. Де вказати назву конкурсу, ПІБ, факультет, групу, курс.

Бажаємо успіху.