Інформаційний день за програмою «ГОРИЗОНТ 2020»

12 грудня науково-дослідною частиною нашого університету сумісно з Національним контактним пунктом Рамкової програми ЄС «ГОРИЗОНТ 2020» за тематичним напрямом «Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар’єри», який працює на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, було проведено Інформаційний день за програмою «ГОРИЗОНТ 2020».
Участь у заходах Інформаційного дня взяли співробітники, молоді науковці та студенти факультетів, науково-дослідної частини та науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ».
Відкрив даний захід заступник завідувача науково-дослідної частини НТУ «ХПІ» Руслан Кривобок.
З цікавою і дуже корисною презентацією про нові робочі програми конкурсів Рамкової програми ЄС «ГОРИЗОНТ 2020» на період 2018 – 2020 роки виступив Микола Ушаков – керівник НКП, який працює у патентно-ліцензійному відділі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Микола Ушаков у своїй презентації звертав увагу присутніх на ті питання, які є дуже важливими і по яким вже напрацьовані певні рекомендації, виконання яких значно підвищує вірогідність того, що поданий проект буде прийнятий до фінансування. По завершенню презентації присутні задавали ряд конкретних і важливих питань, по яким були отримані змістовні та вичерпні відповіді.

Презентація, з якою виступав керівник Національного контактного пункту Рамкової програми ЄС «ГОРИЗОНТ 2020»:      Ushakov_Horizon2020_KhPI.pdf ,   USHAKOV_EEN.pdf .