Харківський міський конкурс студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив»

      Конкурс спрямований на підтримку ініціатив студентів міста Харкова. Проходить в 4-х номінаціях: «Харків – територія успішної кар’єри», «Розумному місту – креативна молодь», «Рідному Харкову – сталий розвиток», «Харків – місто відкрите, творче, толерантне».
Роботи для участі – бізнес-проекти та стартапы, спрямовані на створення умов для професійного розвитку і побудови успішної кар’єри, активізація науково-дослідної роботи студентів, впровадження в життя міста інноваційних технологій і розробку новітніх форм лікарських засобів, розвиток муніципальної і туристської інфраструктури; соціальні, волонтерські, благодійні проекти.
Переможці (1 місце – 10 переможців, 2 місце – 20 переможці, 3 – місце – 20 переможців) нагороджуються грошовими преміями у розмірі:
1 місце – грошова премія 20,00 тис. грн.;
2 місце – грошова премія 15,00 тис. грн.;
3 місце – грошова премія 10,00 тис. грн.;
Конкурс проходить у два етапи – відбірковий та презентація-захист проектів
Проводиться на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного університету імені В.Н. Каразина, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.
 Матеріали на Конкурс подаються до 29 березня в НДЧ в 215 каб. відповідно до «Положення про проведення Харківського міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив».
Від НТУ «ХПІ» подається тільки 10 заявок на участь к конкурсі.
За питаннями щодо конкурсу звертайтеся за телефоном 70-76-050 Марценюк Світлана Василівна НДЧ. Електронну форму заявку надсилати на адресу marcenyuk@kpi.kharkov.ua.

Положення про організацію та проведення конкурсу 

Заявка на участь у конкурсі   

Вимоги щодо оформлення робіт 

Вся інформація, положення та заявка для участі у конкурсі знаходиться на сайті  http://www.kharkivosvita.net.ua/content/19/483