Про оновлення персонального складу секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН та часткового набору до персонального складу секцій за фаховими напрямами Експертної ради МОН

До уваги науковців!

             Міністерство освіти і науки України щорічно проводить конкурс наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, фінансування яких здійснюватиметься за кошти загального фонду державного бюджету.

          Експертне забезпечення проведення конкурсів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, виконавцями яких стануть заклади вищої освіти та наукові установи МОН, покладено на Наукову Раду та Експертну раду МОН.

     Оскільки у січні 2019 року закінчується термін дії Наукової ради МОН, оголошується конкурс претендентів для участі у якості експертів на наступний строк повноважень Наукової ради МОН.

   Для забезпечення проведення якісної експертизи проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених за напрямами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України  від 03.07.2017 № 983, оголошується додатковий конкурсний відбір експертів до складу секцій за фаховими напрямами Експертної ради МОН.

      Міністерством освіти і науки України видано наказ про оновлення складу секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН та додаткового конкурсного відбору до складу Експертної ради МОН (від _09.07.2018р._ № _740_):  NMO-740.docx

     Кандидати до складу секцій можуть претендувати лише на одну із запропонованих секцій із зазначенням наукового напряму секції за фаховим напрямом Наукової ради МОН та Експертної ради МОН.

          Створена google-form анкети кандидата, яку необхідно заповнити скориставшись наступним посиланням   https://goo.gl/forms/dzTGHWISUA03U5VH2.

Паперовий варіант анкети із підписом кандидата, завірений організацією (установою), у якій він працює, надати до департаменту науково-технічного розвитку у період, визначений наказом МОН.

В. о. директора департаменту  науково-технічного розвитку                                                      О. А. Хименко