Про висунення підручників на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки 2018 року

Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки прийматиме до розгляду на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки 2018 року підручники для середніх загальноосвітніх, професійних, вищих навчальних закладів, що відповідають сучасним вимогам і сприяють ефективному опануванню знань, істотно впливають на поліпшення підготовки майбутніх спеціалістів.
Підручники, листи-подання, рішення вчених (педагогічних) рад та інші матеріали просимо подавати до 1 грудня 2017 року на адресу Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України:  вул. Митрополита Василя Липківського, 36, кім. 318, м. Київ, 03035.
Звертаємо увагу, що при оформленні та поданні матеріалів необхідно керуватися Інструкцією про порядок висунення, оформлення та подання робіт на здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, затвердженою постановою президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 17 червня 2016 року №3
http://kdpu-nt.gov.ua/content/instrukciya-pro-poryadok-visunennya-ta-oformlennya-dokumentiv-pidruchnikiv-yaki-podayutsya).

Лист МОН України №1/9-476 від 06.09.2017 р. знаходиться у файлі476