Щодо використання ресурсів EBSCO

Протягом листопада – грудня 2021 року  відкрито тимчасовий доступ до академічних баз даних EBSCO.
Доступ до баз даних можна отримати на платформі EBSCOhost з локальної мережі університету за посиланням       http://search.ebscohost.com/ .
Компанією EBSCO Information Services підготовлено коротке інформаційне відео українською мовою, в якому представлена інформація про алгоритм пошуку наукової інформації та можливості використання платформи EBSCOhost, яке доступне за посиланням: bit.ly/3qS3xV9 .
Детальна інформація про налаштування тестового доступу до платформи EBSCOhost доступна на вебсайті ДНТБ України за посиланням: bit.ly/3ivt3uA .
Перелік та опис академічних баз даних EBSCO:
Academic Search Premier — мультидисциплінарна база даних: біологія, хімія, фізика, психологія, технічне проектування, релігія і теологія, нові технології тощо. База даних щодня оновлюється!
Business Source Premier — база даних включає огляди ринку, галузеві звіти, країнові огляди, профілі компаній та SWOT-аналіз.
Regional Business News — унікальна повнотекстова база даних, що містить повний текст більш ніж 100 регіональних північноамериканських бізнес видань (включаючи газети і журнали видавництва Crain Communications).
MasterFILE Premier — база даних містить видання з питань бізнесу, охорони здоров’я, освіти, культури та багато інших популярних тем; включає більше п’ятисот довідників, 81 900 документів-першоджерел і 935 000 зображень, таких як фотографії, карти і прапори.
Health Source: Nursing/Academic Edition — база даних рецензованих повнотекстових журналів з медичних дисциплін. Включає описи препаратів та брендів. Особлива увага приділяється повнотекстовій інформації по медичному догляду для медсестер.
Health Source: Consumer Edition — унікальна колекція медичної інформації з 80+ журналів про здоров’я і харчування, наприклад: American Fitness, Better Nutrition, Fit Pregnancy, Harvard Health Letter, HealthFacts, Men’s Health, Muscle & Fitness, Prevention, Vegetarian Times і ін. База даних містить близько 130 довідників, 13 000 клінічних звітів (англійською та іспанською мовами), а також докладні описи 1 300 медичних препаратів 4 700+ брендів.
Newspaper Source — база даних з повними текстами газет з усього світу. Додатково містить повнотекстові стенограми, записи теле- і радіоновин, наданих компаніями CBS News, CNN, CNN-International, FOX News, NPR і ін.
MEDLINE — спеціалізована бібліографічна база даних, яка містить 19 мільйонів посилань на статті в біомедичних і медичних журналах, популярних серед медсестер, лікарів та інших працівників сфери охорони здоров’я, починаючи з 1946 року.
Information Center (ERIC) — повнотекстові документи для фахівців і дослідників в сфері освіти.
GreenFile — база даних охоплює матеріали з усіх аспектів впливу людини на навколишнє середовище, про вплив на екологію корпорацій та органів державного управління. Представляє добірку рекомендацій по можливостям мінімізації негативних наслідків такого впливу.
Library, Information Science & Technology Abstracts — містить індекси журналів, а також книг, науково-дослідних робіт, доповідей і звітів, включаючи бібліотечну справу, класифікацію, каталогізацію, бібліометрію, пошук інформації, управління інформацією.
Teacher Reference Center — база даних охоплює різноманітні теми для вчителів: оцінювання, кращі практики, неперервна освіта, початкова освіта, вища освіта, стандарти грамотності, адміністрація школи, наука та математика, освіта вчителів тощо.
European Views of the Americas: 1493-1750. Архівна база даних — це вичерпний посібник з друкованих записів про Америку, написаних у Європі до 1750 р.