XVI Міжнародна спеціалізована виставка «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2019»

Міністерство освіти і науки запрошує заклади вищої освіти взяти участь у XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2019» та VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки».

8 – 11 жовтня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться ХVІ Міжнародна спеціалізована виставка  «Зброя  та  безпека  –  2019».

У межах заходу заплановано провести:

  • виставку перспективних розробок закладів вищої освіти у галузі техніки та технологій військового призначення;
  • VІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки».

           Щодо участі у виставці

Виставкою на безоплатній основі передбачена можливість демонстрації перспективних розробок закладів вищої освіти у галузі техніки та технологій військового призначення, а також включення до офіційного каталогу виставки короткої інформації про заклади, які візьмуть участь у експозиції.

У разі зацікавленості, просимо подати інформацію щодо участі закладу вищої освіти у виставці відповідно до додатку у електронному вигляді на електронну поштову скриньку (e-mail: o_ivanov@mon.gov.ua) до 12 липня 2019 року.

           Щодо науково-практичної конференції

Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством оборони організовують VII Міжнародну науково-практичну конференцію “Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. перспективи розвитку озброєння та військової техніки”.

На пленарному засіданні конференції, яке відбудеться 9 жовтня буде розглянуто основні аспекти воєнно-технічної та оборонно-промислової політики, співробітництво з іноземними партнерами у створенні та виготовленні озброєння та військової техніки, формування інтегрованого науково-інноваційного та проектно-виробничого середовища в авіа-, судо-, приладо-, бронетанковому й автомобільному будуванні, в галузях медицини, спецхімії та боєприпасів.

10 жовтня відбудеться обговорення сучасних тенденцій та проблем розвитку оборонно-промислової сфери у секціях:

№1 Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ;

№2 Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Повітряних Сил;

№3 Перспективи розвитку озброєння та військової техніки спеціальних військ;

№4 Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Військово-Морських Сил.

За результатами заходу буде випущено збірник тез в електронному та паперовому вигляді.

У разі зацікавленості, заявку щодо участі у Конференції подавати у Google-формі до 12 липня 2019 року за посиланням.

Попередній план конференції

Додаток: заявка на участь у роботі виставки на 1 арк.