Запрошуємо  студентів взяти участь в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2022»

Запрошуємо  студентів взяти участь в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2022» у номінації “Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка”. Номінація охоплює безліч напрямів, поєднаних сучасним терміном “Індустрія 4.0”.

Метою конкурсу є розширення міжнародних зв’язків і залучення студентів до співпраці в наукових дослідженнях. Участь в конкурсі безкоштовна. Конкурс проводиться Одеським національним технологічним університетом (ОНТУ, Україна) під егідою  Міністерства освіти і науки України та міжнародної організації Black Sea Universities Network (ВSUN).

Участь в конкурсі дистанційна, представлення своїх робіт учасники проводять за допомогою сучасних комп’ютерних програм для телеконференцій (наприклад, ZOOM). Щоб взяти участь в «Black Sea Science 2022», студенти повинні підготувати і надіслати на адресу організаторів роботу на англійській мові (не більше 15 сторінок) до 1 лютого 2022 року.

Конкурс проводиться вп’яте, його географія, незважаючи на назву Black Sea, досить велика, в минулому році в ньому взяли участь 239 студентські роботи з 40 університетів таких країн як: Німеччина, Канада, США, Коста-Ріка, Бразилія, Індія, Пакистан, Ізраїль, Китай, Туреччина, Македонія, Польща, Словаччина, Грузія, Казахстан, Білорусь, Молдова, Болгарія, Україна. У номінації “Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка” змагалися 69 студентські наукові роботи, список учасників та переможців у цій номінації можна подивитися тут http://isc.onaft.edu.ua/wp-content/uploads/sites/50/2021/04/2021-2-IT-1.pdf.

Всі матеріали, що прийдуть і будуть прорецензовані за напрямом “Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка”, будуть видані в збірнику, який вийде в ОНТУ і буде виставлений в репозитарії академії (приклад минулорічного збірника матеріалів https://card-file.onaft.edu.ua/handle/123456789/17635) кращі роботи будуть безкоштовно видані в журналі «Central European Researchers Journal» (Словаччина, http://ceres-journal.eu/events) або в журналі «Automation оf Technological аnd Business Processes» (Україна, https://www.atbp.onaft.edu.ua/en/site/page/journal). Всі учасники та керівники проектів отримають сертифікати, переможці – дипломи та цінні призи (надані спонсорами – IT фірмами України). Причому в виданих журнальних статтях студенти і їх керівники виступають рівноправними співавторами (https://www.onaft.edu.ua/news/number/2181). У разі перемоги на конкурсі (а кількість призерів залежить від загальної кількості робіт, в минулому році у нашій номінації було 17 призерів), для керівника – це пункт в ліцензійних вимогах, для студентів – публікація.

Додаткові відомості про конкурс – на офіційному сайті http://isc.onaft.edu.ua/, вимоги до учасників і робіт – http://isc.onaft.edu.ua/requirements/. Мовами конкурсу є англійська та українська, роботи подаються тільки англійською мовою (не більше 15 сторінок). Журі конкурсу у напрямку IT представляють вчені-фахівці з різних країн http://isc.onaft.edu.ua/jury3/.

Для участь в конкурсі необхідно заздалегідь зареєструватися на http://pk.onaft.edu.ua/iscregister/index.php?route=register і до 01.02.2022 надіслати в електронному вигляді (на лист реєстрації або на адресу autoblacksea@gmail.com) конкурсну роботу на англійській мові і відомості про авторів (при цьому у відповідь буде вислано підтвердження про отримання матеріалів).

При виникненні питань прохання зв’язуватися з оргкомітетом по електронній пошті autoblacksea@gmail.com.

Відгуки про конкурс: http://isc.onaft.edu.ua/reviews/