«Авіатор-2018»

Благодійний Фонд «Фонд Бориса Колеснікова» запрошує прийняти участь у благодійному проекті «Авіатор», направленому на розвиток та підтримку  студентів технічних  спеціальностей.

Проект передбачає конкурсний відбір студентів протягом навчального року.

У 2018 році сто переможців конкурсу відвідають Міжнародний авіакосмічний салон Фарнборо 2018 у Великобританії.

З 2016 року до участі в конкурсі було допущено студентів усіх технічних спеціальностей.

Протягом минулого навчального року конкурс успішно реалізовувався у провідних технічних вишах країни, студенти яких стали переможцями конкурсу та відвідали Ле Бурже в Парижі.

Цьогоріч було прийняте рішення про допуск до участі у проекті студентів, аспірантів та молодих спеціалістів до 25 років включно.

У минулому році наші  студенти показали відмінні знання під час конкурсу «Авіатор-2017» та ввійшли до складу переможців конкурсу.

У жовтні 2017 року відбудеться урочиста презентація конкурсу «Авіатор-2018. Після презентації конкурсу буде надіслано  усі необхідні матеріали.

Інформація про проект:

Благодійний Фонд «Фонд Бориса Колеснікова» реалізує благодійний проект «Авіатор» з 2012 року. За роки його проведення студенти відвідали Міжнародні авіасалони Фарнборо (2012, 2014 та 2016 рр.) та Ле Бурже (2013 та 2015 та 2017 рр.), де мали змогу ознайомитися з передовими технологіями і новинками галузі, зустрітися з фахівцями та лідерами авіабудування.

Проект має конкурсну основу, складається з 5 етапів відбору студентів, кожен з яких присвячений певній темі, пов’язаний з авіацією.

Етапи проводяться очно: у призначений час студенти збираються в аудиторії ВНЗ та вирішують поставлені перед ними завдання.

У 2017-2018 рр. конкурс матиме п’ять етапів.

Конкурсні завдання складають та перевіряють члени експертної ради, до якої входять викладачі вузів-учасників проекту.

Фінальний етап – виступ перед експертним журі конкурсу, де студентів оцінює незалежне експертне журі конкурсу, що складається з провідних фахівців галузі на чолі з легендарним конструктором Дмитром Ківою.

Згідно їх оцінок, будуть визначені сто переможців, які влітку 2018 року відвідають Міжнародний авіасалон Фарнборо у Великобританії. Усі витрати, пов’язані з поїздкою студентів, бере на себе благодійний.

Бажаючих прийняти участь просимо сповістити про це науково дослідну частину НТУ «ХПІ» за електронною адресою:  GurenkoYI@kpi.kharkov.ua. Де вказати назву конкурсу, ПІБ, факультет, групу, курс.