Cьомий сезон CIG R&D LAB у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут

В Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” відбірковим пітчем починається сьомий сезон CIG R&D LAB.

Ми побачимо десятки команди, які презентують свої ідеї для журі, сподіваючись потрапити до сезону і працювати над своїми ідеями з нашими експертами протягом наступного навчального року.

Коли: 23.11.2023, 11:00-13:00.

Де: Оnline у ZOOM. Всі пітчі будуть транслюватися онлайн на Facebook сторінці CIG R&D LAB, підписуйтесь, щоб не пропустити прямий ефір! https://www.facebook.com/events/638172131727176/?ref=newsfeed

Мета програми CIG R&D LAB – допомогти студентам і молодим вченим розкрити свій потенціал в проведенні розробок і отриманні навичок комерціалізації ідей.

Програма складається з заочного відбору, відбірного пітчингу, річної співпраці з менторами CIG з експертною підтримкою запрошених фахівців і фінального конкурсу, де визначаються переможці.
Протягом 2023/2024 навчального року студенти отримуватимуть стипендії та кваліфіковану підтримку для розвитку своїх проектів. У червні наступного року команди, які продемонструють найбільший прогрес у створенні власного продукту, отримають грант на його реалізацію.

Додаткову інформацію можна отримати від куратора програми від НТУ «ХПІ» Руслана Кривобока, моб. тел.  0996201578, e-mail: krivobok491@gmail.com