Інформаційний та контактний захід у рамках міжнародного європейського проекту AERO-UA, 24-25 квітня 2019 р., м.Запоріжжя

У Запоріжжі 25 квітня 2019 року відбудеться інформаційний та контактний захід у рамках міжнародного європейського проекту AERO-UA («Стратегічна і адресна підтримка європейсько-українського співробітництва у галузі авіаційних досліджень»).

Метою цього заходу є підвищення обізнаності про можливості участі в європейських науково-технічних проектах у рамках конкурсів програми HORIZON 2020, включаючи Clean Sky 2, для підприємств і організацій, пов’язаних з аерокосмічним сектором, а також налагодження контактів з партнерами з європейських країн, зацікавлених у спільній участі в майбутніх проектах.

Для налагодження нових взаємовигідних партнерських відносин Ви зможете зробити коротку презентацію про можливості своєї компанії і поспілкуватися з учасниками заходу.

У заході братимуть участь такі партнери AERO-UA:

Intelligentsia Consultants Sàrl (Люксембург)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. (Німеччина)
Fundacja Partnerstwa Technologicznego TECHNOLOGY PARTNERS (Польща)
The University of Manchester (Великобританія)
Державне підприємство “Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес” імені академіка О.Г. Івченка
(Україна)
ПАТ «ФЕД» (Україна)
АТ «Український науково-дослідний інститут авіаційної технології» (Україна)
Національна академія наук України (Україна)
Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» (Україна)

У рамках контактного заходу 24 квітня 2019 р. запланований Технічний тур до ДП «Івченко-Прогрес» і АТ «Мотор Січ» для ознайомлення з продукцією підприємств і виробничими потужностями.

Детальна програма та регламент заходу будуть представлені всім учасникам після закінчення періоду реєстрації.
Для участі необхідно, до 12 квітня 2019 року, заповнити наступну реєстраційну форму:   http://ivchenko-progress.com/?p=5420.

З усіх питань, пов’язаних з реєстрацією та участю у заході, Ви можете звертатися по e-mail:  i.bielik@ivchenko-progress.com  – Юлія Белик