Харківський міський конкурс студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив»

Конкурс спрямований на підтримку ініціатив студентів міста Харкова. Проходить в 4-х номінаціях: «Харків – територія успішної кар’єри», «Розумному місту – креативна молодь», «Рідному Харкову – сталий розвиток», «Харків – місто відкрите, творче, толерантне».

Роботи для участі – бізнес-проекти та стартапи, спрямовані на створення умов для професійного розвитку і побудови успішної кар’єри, активізація науково-дослідної роботи студентів, впровадження в життя міста інноваційних технологій і розробку новітніх форм лікарських засобів, розвиток муніципальної і туристської інфраструктури; соціальні, волонтерські, благодійні проекти.

Переможці (1 місце – 10 переможців, 2 місце – 20 переможців, 3  місце – 20 переможців) нагороджуються грошовими преміями у розмірі:

1 місце – грошова премія 20,00 тис. грн.;

2 місце – грошова премія 15,00 тис. грн.;

3 місце – грошова премія 10,00 тис. грн.;

Для участі у Харківському міському  конкурсі студентських проектів необхідно подати роботи з необхідними матеріалами до науково-дослідної частини (215 к) в термін до 20 квітня 2018 р.  

Конкурс проходить у два етапи – відбірковий та презентація-захист проектів.

Проводиться на базі  Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного університету імені В.Н. Каразина,  Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Матеріали на Конкурс подаються відповідно до «Положення про проведення Харківського міського конкурсу студентських проектів  «Харків – місто молодіжних ініціатив». 

За питаннями щодо конкурсу звертайтеся за телефоном 70-76-050 Марценюк Світлана Василівна НДЧ  marcenyuk@kpi.kharkov.ua

Положення – Polozhennya_stud_proekt     

Заявка для участі – Zayavka_stud_proekt_2018     

Вимоги – Vymogi_stud_proekt_2018

Вся  інформація, положення та заявка для участі  у конкурсі знаходиться на сайті  http://www.kharkivosvita.net.ua/content/19/483