Конкурси Благодійного Фонду Бориса Колеснікова «Авіатор-2018» та «Програміст 2018»

Запрошуємо студентів, аспірантів та  молодих спеціалістів до 25 років включно  до участі в конкурсах, які представляє Благодійний Фонд  «Фонд Бориса Колеснікова»,   «Авіатор-2018» та «Програміст 2018»

 Презентація конкурсів відбудеться 01 листопада 2017 року о 14:00  годині у 12 аудиторії ректорського корпусу НТУ «ХПІ».

 БФ «Фонд Бориса Колеснікова» у рамках своєї діяльності вже сьомий рік поспіль реалізує благодійний проект «Авіатор», направлений на розвиток і підтримку студентів технічних спеціальностей.

З 2016 року до участі в конкурсі було допущено студентів усіх технічних спеціальностей. Протягом минулого навчального року конкурс успішно реалізовувався у провідних технічних вишах країни, студенти яких стали переможцями конкурсу та відвідали Ле Бурже в Парижі, де мали змогу ознайомитися з передовими технологіями і новинками галузі, зустрітися з фахівцями та лідерами авіабудування.

Наші  студенти також показали відмінні знання під час конкурсу «Авіатор-2017» та ввійшли до складу переможців конкурсу.

Цьогоріч було прийняте рішення про допуск до участі у проекті студентів, аспірантів та молодих спеціалістів до 25 років включно.

Також у цьому році Фонд Бориса Колеснікова представляє новий проект «Програміст 2018», метою якого є підтримка студентів, що отримують спеціальності, пов‘язані з інформаційними технологіями; мотивування й заохочення їх до подальшого навчання та розвитку в галузі.

Згідно оцінок членів експертної ради, до якої входять викладачі вузів-учасників проекту, будуть визначені:

-100 переможців конкурсу «Авіатор-2018», які влітку 2018 року відвідають Міжнародний авіасалон Фарнборо у Великобританії;

-30 переможців конкурсу «Програміст 2018», які відвідають Міжнародний форум JAPAN IT WEEK, що пройде з 9 по 11 травня 2018 року в Токіо (Японія).

Усі витрати, пов’язані з поїздкою переможців, бере на себе благодійний Фонд «Фонд Бориса Колеснікова».

Студенти, аспіранти та молоді спеціалісти до 25 років включно Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» запрошуються  до участі у конкурсах.

Науково-дослідна частина НТУ «ХПІ»

Усі питання за телефонами  70-76-110, 780-20-25      Гуренко Юлія Іванівна