Проведення інформаційного дня «Horizon Europe Launch Day in Ukraine»

Міністерство освіти і науки України повідомляє про проведення 3 грудня 2021 р. з 12.00 – 18.30 (за київським часом) інформаційного заходу «Horizon Europe Launch Day in Ukraine», з метою висвітлення та обговорення участі України у наступній Рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (далі – Програма «Горизонт Європа»), а також інформування щодо успішного досвіду українських проектів у попередній Рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».
До участі запрошуються вчені та інноватори; учасники проєктів Програми «Горизонт 2020»; представники центральних органів виконавчої влади; представники малих та середніх підприємств; засновники та учасники стартапів; інші зацікавлені сторони.
Захід відбудеться у змішаному форматі: офлайн (до 100 учасників) та онлайн. Для обох видів участі потрібна попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/gBTRFpik8FbEgD8u9. Вона буде відкрита до 21:00 2 грудня (четвер). Звертаємо увагу, що долучитися до офлайн події зможуть лише перші 100 зареєстрованих учасників. Вони отримають докладну інформацію про місце заходу та повинні будуть надати COVID-сертифікати або тести відповідно до карантинних вимог. Також важливо, що для перших 150 зареєстрованих учасників, які відвідають захід, передбачені сертифікати від МОН.

Трансляція відбудеться на Facebook-сторінці МОН українською мовою, а також YouTube-каналі МОН  українською та англійською мовами. Під час заходу буде забезпечено синхронний переклад.

Учасники події зможуть дізнатися та обговорити:

  • нові пріоритети, структури та напрями дев’ятої програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа»;
  • європейські та національні інструменти підтримки досліджень та інновацій в Україні;
  • нові глобальні та індустріальні виклики, що постануть перед світовою спільнотою протягом наступного десятиліття.

Ознайомитися з детальною інформацією про захід можна за посиланням.

Щодо надання пропозицій, зауважень або у разі виникнення питань просимо звертатися до Батарчук (Гайдар) Вікторії, державного експерта з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору, та надсилати їх на електронну адресу ncp.horizon.ua@gmail.com або за тел. +38(044) 287-82-16.