Вітаємо переможців міського конкурсу студентських проектів

Підбито підсумки міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив», який третій рік поспіль проводиться за ініціативою Харківського міського голови Г. А Кернеса.
У конкурсі взяли участь 1240 студентів усіх закладів вищої освіти міста в 4-х номінаціях: «Харків – територія успішної кар’єри», «Розумному місту – креативна молодь», «Рідному Харкову – сталий розвиток», «Харків – місто відкрите, творче, толерантне».
На міський етап конкурсу представлено 145 проектів із 27 закладів вищої освіти.
Конкурс проходив у два етапи: відбірковий та презентація-захист проектів. Під час І етапу експертні ради, до складу яких увійшли викладачі 20 закладів вищої освіти, члени студентських наукових товариств, представники Департаменту освіти, Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Харківської молодіжної міської ради при Харківському міському голові, оцінили роботи студентів.
За результатами 2-х етапів в 4-х номінаціях експертними радами визначено 50 проектів-переможців, авторами яких є 91 студент 19 закладів вищої освіти Харкова.
Автори проектів, які посіли I місця в номінаціях, будуть нагороджені Подяками Харківського міського голови та грошовою премією в розмірі 20 тисяч гривень, ІІ і III місця – сертифікатами, що засвідчують перемогу в конкурсі та дають право на отримання грошової премії в розмірі 15 тисяч і 10 тисяч відповідно.

     Серед переможців п’ять  студентів НТУ «ХПІ»

місце

Назва проекту номінація інститут
1 Літвиненко Олександра Олександрівна, 1 місце 

Керівник: доц. каф. «Економіки та маркетингу» Літвиненко Марія Владиславова

Створення власного бізнесу, як спроба самореалізації Харків – територія успішної кар’єри Навчально-науковий інститут економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу, 2 курс
2 Стаднік Вероніка Юріївна, 2 місце,

Керівник: доц. каф. «Хімічної техніки та промислової екології» Тихомирова Тетяна Сергіївна

«Зелені» бар’єри для дитячих майданчиків Рідному Харкову – сталий розвиток Навчально-науковий інститут механічної інженерії і транспорту,   6 курс,
2 Ситніков Павло Андрійович, 2 місце,

Керівник: проф. каф. «Зварювання»  Єфименко Микола Григорович

Реконструкції та модернізації теплоенергетичного обладнання

м. Харкова

Рідному Харкову – сталий розвиток Навчально-науковий інститут механічної інженерії і транспорту,   4 курс,
2 1. Панченко Олександр В’ячеславович

2. Крутоус Діана Романівна, 2 місце,

Керівник: доц. каф. «Хімічної техніки та промислової екології» Тихомирова Тетяна Сергіївна

Stem – camp «Твій екодень» для школярів Харків –  місто відкрите, творче. толерантне» Навчально-науковий інститут механічної інженерії і транспорту, 3 курс