Запрошуємо на MicroCAD-2023

17-20 травня 2023 року у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбудеться XXXI Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології: наука, техніка, технологія, освіта, здоров’я (MicroCAD-2023)». Формат проведення –онлайн. Передбачається участь біля 3000 науковців, педагогів, студентів, аспірантів  та фахівців економіки з 20 країн світу.

Організатори: НТУ «ХПІ» (Україна), Мішкольцький університет (Угорщина), Магдебурзький університет ім. Отто фон Геріке (Німеччина), Софійський університет «Св. Климент Охридський» (Болгарія), Варшавська та Познанська політехніки (Польща), Петрошанський університет (Румунія).

ЗБІРНИК ТЕЗ MicroCAD-2023

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ MicroCAD-2023


Відкриття та пленарне засідання – у середу, 17 травня
Початок об 14:00 – на платформі Zoom:
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81546116362?pwd=a0w3ZU5vUTBWR2hFdWZVZjdHREtOdz09
Meeting ID: 815 4611 6362
Passcode: 808056

Спікерами пленарного засідання будуть:
  1. Професор Вільям Д. Філліпс – фізик-експериментатор; почесний керівник групи лазерного охолодження та захоплення та співробітник NIST у Національному інституті стандартів і технологій США; Заслужений професор Університету Меріленда; Науковий співробітник Об’єднаного квантового інституту NIST та UMD; Лауреат Нобелівської премії з фізики – 1997. (США, Гейтерсбург, Меріленд).
Доповідь: «Квантове реформування міжнародної системи одиниць»

  1. Професор Сокол Євген Іванович – ректор НТУ «ХПІ»,
    член-кореспондент Національної академії наук України, лауреат Державної премії з науки і техніки, лауреат премії НАН України імені С.О. Лебедєва, доктор технічних наук, професор, (Україна, Харків)
Доповідь: «Інтеграція Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» до європейського та міжнародного освітньо-наукового простору»

  1. Професор Ульріх Рюдігер – ректор Рейнсько-Вестфальського технічного університету Аахена, (Німеччина, Аахен)
Доповідь: «MicroCAD: Наукова та освітня співпраця між двома технічними університетами: RWTH Aachen та НТУ «ХПІ»

  1. Професор Жерар Говерс – спеціаліст в галузі наук про Землю та навколишнє середовище, проректор з наукової роботи Католицького університету Левена, (Бельгія, Левен)
Доповідь: «Міжнародне співробітництво між провідними університетами»

  1. Пугач Сергій Григорович – координатор Національного контактного пункту Євратом в Україні, Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут» НАН України (Україна, Харків)
Доповідь: «Програма Євратом: інтеграція української наукової та освітньої спільноти до європейського дослідного простору з ядерних та термоядерних досліджень та навчання

Загалом заявки на участь у MicroCAD-2023 подали біля 3000 вчених, педагогів, спеціалістів. Вони представляють одинадцять регіонів України та двадцять країн: США, Німеччину, Польщу, Бельгію, Китай,  Угорщину, Турреччину, Словаччину, Болгарію, Індію, Румунію, Казахстан, Грецію, Марокко, Судан, Ємен, Ліван та інші.
Конференція відбуватиметься по 12 секціях: енергетика, електроніка та електромеханіка; актуальні питання механічної інженерії і транспорту; комп’ютерне моделювання, прикладна фізика та математика; хімічні технології та інженерія; економіка, менеджмент та міжнародний бізнес; медичні науки; міжнародна технічна освіта; соціально-гуманітарні технології; комп’ютерні науки та інформаційні технології; навколоземний космічний простір. Радіофізика та іоносфера; електромагнітна стійкість; воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону.