«Освіта в Україні. Освіта за кордоном»

Наш університет приймав участь у виставці «Освіта в Україні. Освіта за кордоном», яка проходила під гаслом «НАВЧАЙСЯ В УКРАЇНІ» з 22 по 24 лютого 2017 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Мета заходу:
1. Пропагування національних досягнень і творчих здобутків України в сфері освіти.
2. Інформування молоді про сучасні можливості отримання якісної професійної освіти в Україні та за кордоном безпосередньо від представників ВНЗ. Обмін професійним досвідом.
3. Встановлення контактів, збагачення досвідом, допомогти молоді розібратись в різноманітті вузів, наочно оцінити їх пропозиції, проаналізувати можливості, співвідношення якості і ціни
4. Допомогти обрати ту професію, якою прагне оволодіти абітурієнт, і той заклад, де він хоче здобувати знання;
5. Створити атмосферу в якій молодь дійсно замислиться в чому її талант;
6. Інформування молоді, як успішно скласти ЗНО в 2017 році тощо.
На виставковому стенді університету були представлені правила вступу до НТУ «ХПІ» в 2017 році, інформаційно-рекламні матеріали щодо досягнень в підготовці кадрів, інноваційних підходів до процесу формування творчої особистості в НТУ ХПІ», новітніх технологій та освітніх послуг.
Виставку відвідали школярі та вчителі київських шкіл, студенти, викладачі вузів.
За показниками діяльності наш університет одержав перемогу в конкурсі виставки і нагороджений Гран-Прі з номінації «Університет – гордість України в національній освіті».
Центральна приймальна комісія
Відділ науково-технічної інформації aта патентно-ліцензійної роботи