Переможці «Black Sea Science 2024»

Вітаємо студентів кафедри «Програмної інженерії та інтелектуальних технологій управління», які стали учасниками та призерами на конкурсі «Black Sea Science 2024» за ІТ-напрямком!

Одеський національний технологічний університет, за сприяння Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association, відзначив переможців міжнародного конкурсу студентських наукових робіт “Black Sea Science 2024”. Цього року в журі засідало 144 науковців, у тому числі 92 з 23 країн. Лауреатом конкурсу «Black Sea Science 2024» за ІТ-напрямом від НТУ “ХПІ” став Ілля Сапожников, студент групи КН-Н423, кафедри “Програмна інженерія та інтелектуальні технології управління” (ПІІТУ). Він представив на конкурс роботу, виконану під керівництвом завідувача кафедри ПІІТУ Андрія Коппа. http://isc.ontu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/50/2024/03/2024-2-IT.pdf 
Дослідження студента кафедри ПІІТУ Іллі Сапожникова на тему “RESEARCH ON SOFTWARE FOR DETECTING STRUCTURAL ERRORS IN BUSINESS PROCESS MODELS BASED ON MACHINE LEARNING” здобуло III місце в другому турі конкурсу. Робота присвячена виявленню структурних помилок у моделях бізнес-процесів за допомогою машинного навчання.

Крім того, від кафедри ПІІТУ в конкурсі також взяли участь:
  • Ігор Романович, група КН-Н223, науковий керівник – доцент Марія Білова;

  • Єлізавета Нілова, група КН-221с, науковий керівник – доцент Марія Козуля.

 Також під керівництвом доцента Ірини Лютенко в конкурсі брав участь студент кафедри “Інформаційні системи та технології” Данило Бондаренко, група КН-Н722.


Це свідчить про високий науковий рівень та активну участь студентів навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій в дослідницькій роботі.


Вітаємо учасників та їх керівників з досягнутими результатами та бажаємо подальших наукових перемог!