Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2023 рік

Просимо наукових керівників досліджень та розробок, які зареєстровані в УкрІНТЕІ та включені до тематичних планів НТУ «ХПІ» на 2023 рік, до 20 січня 2024 року подати до НДЧ звіти (остаточний для закінчених досліджень, згідно ДСТУ 3008:2015), (проміжний для перехідних досліджень, за новою формою) та облікові картки:
  • остаточні звіти за кожною завершеною в 2023 році бюджетною та ініціативною роботою, звітна інформація подається за весь термін виконання роботи,

  • проміжні звіти за виконання етапу 2023 року тільки для бюджетних робіт, звітна інформація подається тільки за етап виконання – 2023 рік. Проміжні звіти повинні бути оформлені за новою формою, яка розміщена за посиланням http://science.kpi.kharkov.ua/onovleno-formu-promizhnogo-zvitu-za-re/.

Інформація подається в електронному вигляді на електронну пошту yuliia.hurenko@khpi.edu.ua, (ГУРЕНКО Юлія Іванівна, тел. 0506098392):

  • остаточний / проміжний звіт (повністю з титульною сторінкою з підписами та печаткою) з рефератом англійською мовою в PDF ;
  • окремо титул звіту з підписами та печаткою в PDF;
  • окремо список авторів з підписами в PDF;
  • облікова картка (https://science.kpi.kharkov.ua/wp-content/uploads/2022/11/Poryadok-zapovnennya-OK.docx)

НЕ СТВОРЮЙТЕ ОК ТА ІК ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ для заповнення форм NDDKR, заповнюйте лише docx-файл за посиланням вище.

Корисні посилання: http://science.kpi.kharkov.ua/normativna-baza/


НАКАЗ НТУ “ХПІ” з переліком тем та об’ємом фінансування