Робота з наукометричними базами даних Scopus та Web of Science. Семінар перший

Шановні колеги, 7 вересня для співробітників університету та аспірантів ми провели перший семінар. Мета заходу, в першу чергу, активізувати публікаційну діяльність науковнців університету та показати практичні аспекти використання БД Scopus та WoS для підготовки проєктів науково-дослідних робіт та оцінки інших науковців. На семінарі в наочному вигляді показано роботу сайтів наукометричних баз даних Scopus, Web of Science та інших корисних ресурсів.

Доповіді

  1. Стратегія підвищення публікаційної активності співробітників університету  – проректор з наукової роботи Андрій МАРЧЕНКО
  2. Практичні аспекти використання наукометричних баз даних Scopus та Web of Science для підготовки проєктів науково-дослідних робіт та для підвищення місця НТУ «ХПІ» у міжнародних та національних рейтингах – завідувач науково-дослідної частини Руслан КРИВОБОК
  3. Практична робота з наукометричними базами даних Scopus та Web of Science – директор науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ» Юлія ГЛАВЧЕВА.
  4. Визначення рівня наукових публікацій за допомогою квартилів (сайт SCIMAGOJR https://www.scimagojr.com/) – директор науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ» Юлія ГЛАВЧЕВА.


Для вашого ознайомлення запис семінару:


Презентація з інструкціями та корисними посиланнями від директора науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ» Юлії ГЛАВЧЕВОЇ: