Щодо Всеукраїнського фестивалю інновацій

Шановні колеги!
Нагадуємо Вам, що Міністерство освіти і науки проводить 15-17 травня 2018 року Всеукраїнський фестиваль інновацій.
Мета заходу – популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.
У рамках заходу буде проведено:
конкурс стартап-проектів, журі якого буде сформовано з представників венчурного бізнесу, бізнес-інкубаторів, асоціацій промислових підприємств;
круглий стіл «Створення інноваційної інфраструктури та залучення венчурних інвестицій у інноваційну діяльність: проблеми та перспективи».
Щодо конкурсу стартап-проектів:
Участь у конкурсі можуть взяти розробки, представлені закладами вищої освіти, науковими інститутами національних академій наук або міністерств, а також загальноосвітніми та іншими навчальними закладами системи загальної
середньої освіти.
До участі у конкурсі будуть допущені розробки на стадії готовності не менш як дослідний зразок (прототип).
Конкурс міститиме два напрями: інновації, спрямовані на досягнення соціального ефекту, та інновації, спрямовані на досягнення економічного ефекту.
Звертаємо увагу, що у зв’язку з великою зацікавленістю, термін подачі заявок на конкурс продовжено до 18:00 16 квітня 2018 року. Інформацію за формою (додаток 1) та коротку презентацію про проект (не більше 10 слайдів у форматі *.ррt) просимо подавати в електронному вигляді на адресу: dvyhun@mon.gov.ua або заповнити гугл-форму за посиланням: https://goo.gl/forms/iqZXpVXsKPfCxDfr1.

Детальніше у файлі: festival_innovacii.pdf