Вітаємо Сергія Наймитенка студента кафедри комп’ютерної інженерії та програмування з перемогою!

Вітаємо з перемогою студента кафедри комп’ютерної інженерії та програмування Наймитенка Сергія Ігоровича з групи КН-Н923б (ННІ КНІТ) та керівника роботи професора Подорожняка Андрія Олексійовича!

19-20 березня відбувся 2-й (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу наукових досліджень студентів «Інформаційні технології в науці і виробництві» на базі Херсонського національного технічного університету 12 (47 робіт, до захисту 33 роботи, 23 ЗВО, 28 наукових керівників).

На ньому з роботою “Розробка сервісу для розумного протезу” брав участь наш студент Наймитенко Сергій Ігорович. Професор Подорожняк Андрій Олексійович приймав участь у якості члена журі на цьому конкурсі та був керівником роботи цього студента.

21 березня 2024 року на сайті Херсонського національного технічного університету виклали Протокол засідання журі Всеукраїнського конкурсу наукових досліджень студентів «Інформаційні технології в науці і виробництві», у якому за підписом їх ректора повідомляється що студент НТУ “ХПІ” Наймитенко Сергій із роботою “Розробка сервісу для розумного протезу” (керівник Подорожняк А.О, професор кафедри комп’ютерної інженерії та програмування) отримав перемогу у цьому конкурсі та Диплом ІІ ступеня. 

Протокол засідання журі