В ході освітньо-стипендіальної програми студенти та аспіранти ХПІ зможуть отримати експертну та фінансову підтримку для своїх стартапів від CIG. Заявку на участь можна подати за посиланням – https://bit.ly/CIG_KhPI_2021
Основні вимоги до презентації:
- Назва проекту, яку має бути розміщено на титульному слайді.
- Інформація про учасника (або команду учасників) – має бути подана інформація, яка, на думку учасника (команди), відображає його/їх особливість та унікальність.
- Короткий опис безпосередньо проекту/ідеї. Яку проблему має вирішити даний проект/ідея.
- Ринок проекту, його потенціал.
- Конкуренти – чим проект/ідея відрізняється від схожих продуктів, які є на ринку.
- В чому унікальність проекту/ідеї (наприклад, порівняно з іншими конкурентними проектами).
- Технічне обґрунтування/наукова новизна (можливі технічні рішення, використані технології, захист інтелектуальної власності).
- Ретроспектива виконаної роботи над проектом та план майбутньої роботи.
- Яким чином планується використання стипендії CIG.
Освітньо-стипендіальна програма CIG R&D LAB 2021-2022 пройде в 3 етапи:
— Перший етап:
Подання заявок. Всі охочі можуть надсилати свої заявки через електронну форму: https://bit.ly/CIG_
— Другий етап:
Презентація відібраних проектів перед спеціальною комісією, до складу якої увійдуть представники університету і CIG. За підсумками презентацій будуть визначені переможці-стипендіати. Захід відбудеться в жовтні.
— Третій етап:
За підсумками року, визначення переможця серед стипендіатів, яке відбудеться в липні 2022 року. Переможець отримає фінансування на розвиток проекту.
Протягом року, в період дії проекту, учасникам та їхнім науковим керівникам буде виплачуватися стипендія, також вони зможуть отримувати експертну та менторську підтримку від Chernovetskyi Investment Group для розвитку своїх стартапів.
Додаткову інформацію та консультацію можна отримати у куратора програми від НТУ «ХПІ» Руслана Вікторовича Кривобока:
тел. 057-707-61-36, 099-620-15-78
Довідка:
Проект CIG R&D LAB реалізується в рамках меморандуму між НТУ «ХПІ» та CIG, який підписано в серпні 2018 року.
За підсумками першого сезону освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB від Chernovetskyi Investment Group (CIG) переможцями стали такі стартап проекти, як: «Інноваційний проект: розробка технології виробництва люмінесцентної тротуарної плитки» і «Реконструкція та модернізація теплоенергетичного сектора Харкова».
Переможці другого сезону — чат-бот психолог зі штучним інтелектом «Elomia» і проект «Space Ceramic» — технологія виробництва елітної лицьової цегли і керамічної черепиці з декоративним металевим покриттям.
Chernovetskyi Investment Group (CIG) — одна з найбільших інвестиційних компаній на ринку СНД, була заснована в 2013 році. Детальніше: http://cig.