Заступники директорів/деканів з науково-дослідної роботи

 

Маслєнніков Андрій Михайлович, заступник директора з наукової роботи Навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки, к.т.н., доцент

тел. +38 057 707-69-09, e-mail: Andrii.Masliennikov@khpi.edu.ua xmasliennikov@gmail.com

 

 

 

Клітной Володимир Вікторович, заступник директора з наукової роботи Навчально-наукового інституту механічної інженерії і транспорту, к.т.н., доцент

тел. +38 067 282-93-24 , e-mail: vladklitnoi@gmail.com

 

 

 

Дроздов Антон Миколайович, заступник директора з наукової роботи Навчально-наукового інженерно-фізичного інституту, к.ф-м.н., доцент

тел. +38 097 345-97-79  , e-mail: drozdoffantonio@gmail.comAnton.Drozdov@khpi.edu.ua

 

 

 

Шабанова Галина Миколаївна, заступник директора з наукової роботи Навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії, д. т. н., гол. наук. співр.

тел. +38 050 906-53-80 , e-mail: gala-shabanova@ukr.net , Halyna.Shabanova@khpi.edu.ua

 

 

 

Райко Діана Валеріївна,  заступник директора з наукової роботи Навчально-наукового інституту економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу, д.е.н., професор

тел. +38 057 707-65-53, e-mail: diana.raiko2016@gmail.com , Diana.Raiko@khpi.edu.ua

 

 

 

Гаєвая Олександра Валентинівна,  заступник декана з наукової роботи  факультету соціально-гуманітарних технологій, к.юр.наук, доцент

тел. +38 050 597-60-42; +38 067 598-52-74, e-mail: sa0613@ukr.net; Oleksandra.Haievaia@khpi.edu.ua

 

 

 

Філатова Ганна Євгенівна, заступник декана з наукової роботи  факультету комп’ютерних та інформаційних технологій, д.т.н., професор

тел. +38 057 707-60-19, e-mail: Hanna.Filatova@khpi.edu.uafilatova@gmail.com

 

 

 

Аркатов Денис Борисович, заступник декана з наукової роботи  факультету комп’ютерних наук і програмної інженерії, доцент

тел. +38 066 626-33-77 , e-mail: Denis.Arkatov@khpi.edu.uadenarkatov@gmail.com

 

 

 

Понуждаєва Олена Геннадіївна, заступник директора з наукової роботи НДПКІ «Молнія», вчений секретар

тел. +38 057 707-68-71 , e-mail: elenapon1960@ukr.net