Професору Сахненко Миколі Дмитровичу – 75!

11 травня відзначає 75-річчя завідувач кафедри фізичної хімії Микола Дмитрович Сахненко.

Доктор технічних наук, професор, академік Академії наук Вищої школи України, член Наукової ради з проблеми «Електрохімія» Національної академії наук України, член міжвідомчої науково-технічної ради з проблем корозії та протикорозійного захисту металів, лауреат Національної премії у галузі науки і техніки України імені Бориса Патона – все це далеко не повний перелік заслуг та нагород Миколи Дмитровича, отриманих працюючи у стінах рідного Політеху, якому він присвятив все своє життя. На його рахунку – чисельні монографії, підручники та посібники, статті у фахових та закордонних виданнях, патенти та авторські свідоцтва. А ще – успішні захисти учнів, серед яких магістри, кандидати та доктори наук.

Суворий очільник кафедри, прискіпливий викладач, вимогливий керівник – насправді він чуйна, весела та добра людина. Співробітники, учні, аспіранти та докторанти вважають, що кращого керівника годі й бажати.

Від щирого серця співробітники науково-дослідної частини вітають професора Сахненка з Ювілеєм та бажають йому здоров’я, натхнення, мирного неба та подальших здобутків!