Залучення школярів до екоіновацій

Впродовж квітня всі охочі мали можливість доєднатися до ініціативи від Офісу інтелектуальної власності та інновацій , які організували Всеукраїнську просвітницьку акцію, присвячену Всесвітнім дням Землі та Інтелектуальної власності. Офіс надав 15 професійно зроблених презентацій про екоіновації та можливості, які має кожний на шляху піклуванню про Землю. Охочі могли провести захід для школярів та навіть студентів, використовуючи отримані матеріали та обов’язково відзвітувати про захід у соціальних мережах, зазначивши відповідні хештеги.

Завдяки злагодженій комунікації між завідувачем науково-дослідної частини Русланом Кривобоком, завідувачем кафедри “Хімічна техніка та промислова екологія” Олексієм Шестопаловим та школярами було організовано кахут-вікторину за матеріалами від Офісу інтелектуальної власності та інновацій. У розробці завдань для кахут-вікторини приймали участь не тільки голова наукового студентського гуртка ” Я- Еколюдина” доцент  кафедри “Хімічна техніка та промислова екологія” Тетяна Тихомирова, а й члени наукового гуртка – студенти старших курсів, які у командній роботі розробляли питання. До кахут-вікторини доєднались 75 школярів з різних куточків України та різного віку – адже вікторини хоч й проходять в онлайн форматі, але з живим ведучим, що додає азарту та зацікавленості.

У підсумку наш університет разом з ведучою кахут-вікторини пані Тетяною Тихомировою отримали сертифікати амбасадора цього міжнародного заходу.