Розпочав роботу офіційний сайт «Офісу Горизонт Європа в Україні»

Друзі та колеги! З радістю повідомляємо, що 22 лютого розпочав свою роботу офіційний сайт «Офісу Горизонт Європа в Україні»: 🔗 https://horizon-europe.org.ua.

☝️ Запуск офіційного сайту дозволить отримати детальну інформацію про Рамкову програму Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа», її можливості для вітчизняних науковців, структуру, особливості участі та багато іншої корисної інформації. Функціонал сайту дозволяє знайти відомості про актуальні конкурси відповідно до напряму, тематики та очікуваного результату.

Також ви зможете ознайомитися з роботою «Офісу Горизонт Європа в Україні», метою якого є надання інформаційно-консультаційної підтримки для цільової аудиторії щодо особливостей реалізації Програми «Горизонт Європа». Так, на сайті постійно висвітлюватиметься інформація щодо діяльності Офісу, подій за участю його працівників, оновлюватимуться дані про конкурси в межах Програми, а також корисні поради для успішної участі в Програмі.

‼️ Крім того, нагадуємо, що ви можете стежити за актуальною інформацією та новинами на офіційних сторінках Офісу в соціальних мережах:
✔️ Facebook https://www.facebook.com/HEOinUA;
✔️ Twitter https://twitter.com/HEOinUA;
✔️ LinkedIn https://www.linkedin.com/company/heo-in-ua.

Тож запрошуємо всіх охочих та зацікавлених осіб відвідати сайт «Офісу Горизонт Європа в Україні» і скористатися можливістю дізнатися про Програму «Горизонт Європа».

Контактна особа з питань міжнародного науково-технічного співробітництва та Програми «Горизонт Європа» в НТУ “ХПІ” – ТАРЕЛІН Андрій Анатолійович, провідний фахівець з міжнародного співробітництва в галузі досліджень, розробок та інновацій, тел. 0503237397, еmail: andriy.tarelin@khpi.edu.uatarel@ukr.nettarel1364@gmail.com