Щодо Міжнародного форуму “INNOVATION MARKET”

Лист МОН України №1/9-655 від 29.10.2018 року – 1_9-655.pdf

     

   21-23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі відбудеться III Міжнародний форум “INNOVATION MARKET” (далі – Форум). Адреса проведення – м. Київ, Броварський проспект, 15.

     Форум проходить щороку відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 року № 864-р за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

     Метою зазначеного заходу є демонстрація українських та закордонних інновацій для пошуку шляхів їх впровадження, залучення інвестицій в інноваційні проекти у всіх сферах економіки України, надання допомоги в пошуку грантів, програм підтримки та реалізації інноваційних рішень, ініціювання необхідних змін до законодавства.

     Програма заходу надає широкі можливості для обговорення в конструктивній атмосфері питань інноваційної та інвестиційної діяльності в таких напрямках, як освіта та наука, екологія, енергетика, фінанси, торгівля та багато інших.

     Крім того, 21 листопада 2018 року в рамках Форуму МОН організовує круглий стіл «Стратегічні засади інноваційного розвитку в умовах світової глобалізації», на якому провідні експерти з Ізраїлю та України висвітлять актуальні питання сфери інновацій. Реєстрація на круглий стіл обов’язкова (https://u.to/jIb0Ew).

     Також протягом Форуму діятиме стенд МОН, на якому буде представлено:

  • інноваційні структури закладів вищої освіти;
  • умови участі у міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі «EUREKA»;
  • здобутки вітчизняних інноваторів, зокрема призерів Всеукраїнського фестивалю інновацій, який щороку проводить МОН;
  • інноваційні розробки в школах, закладах професійної освіти та наукових установах;
  • експозицію Національного Антарктичного наукового центру України «Біологічний проспектинг у Антарктиці: як у полярних краях шукають новітні біотехнології».

 

   Запрошуємо заклади вищої освіти, в разі зацікавленості, взяти участь у Міжнародному форумі «INNOVATION MARKET», зокрема у:

  • заходах основної програми Форуму – дискусійних панелях «Інновації в освітньому процесі», «Державні програми підтримки бізнесу та інновацій» та інших;
  • круглому столі «Стратегічні засади інноваційного розвитку в умовах світової глобалізації», що організовується МОН;
  • конкурсі «Марафон з інтелектуальної власності (IP Marathon)», що буде проходити за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Звертаємо увагу, що участь у Форумі платна. Детальна інформація стосовно умов участі доступна на офіційному сайті організаторів – www.innovationmarket.com.ua, а також за тел.: (044) 206-87-01, (044) 201-87-17; e-mail: ifim@innovationmarket.com.ua.

Додатки:

  1. Програма круглого столу «Стратегічні засади інноваційного розвитку в умовах світової глобалізації», на 1 арк.

  2. Основна програма Форуму, на 4 арк.

Заступник Міністра                                                                                   М. В. Стріха