Щодо подання претендентів та їх робіт на присудження Премії Верховної Ради України

Лист департаменту науково-технічного розвитку МОН України від 07.02.2018 р. №18.4-28 “Щодо подання претендентів та їх робіт на присудження Премії  Верховної Ради України” 

Згідно з Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 року №775-V “Про Премію Верховної Ради України  найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок” та Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України  найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, затвердженою Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти 12 березня 2008 року, просимо до 19 березня 2018 року подати до департаменту науково-технічного розвитку МОН претендентів та їх роботи на присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Премія присуджується за видатні досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Щороку присуджується 20 Премій у розмірі 20 тис. грн. кожна.