Щодо участі у Всеукраїнському фестивалі інновацій – 2019

З нагоди Дня науки в Україні Міністерство освіти та науки України запрошує взяти участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі інновацій, який відбудеться 14-16 травня 2019 року. Метою заходу є розвиток культури академічного підприємництва, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх проектів. У рамках заходу заплановано провести:

  • круглий стіл «Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти  та наукових установах України»;
  • конкурс стартап проектів;
  • конкурс інноваційних проектів;
  • навчальний тренінг щодо інноваційної діяльності.

Щодо круглого столу

До участі у заході запрошуються представники закладів вищої освіти, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, до сфери інтересів яких належать питання академічного підприємництва та комерціалізації інноваційної продукції. За результатами круглого столу планується опублікування тез доповідей в електронному вигляді.

Щодо конкурсу стартап проектів

Участь у конкурсі можуть взяти проекти, представлені закладами вищої освіти, науковими установами національних академій наук або міністерств, а також закладами професійної (професійно-технічної) освіти. Стартап проекти мають бути спрямовані на пошук бізнес-моделі, що дозволить швидко вийти на ринок та масштабувати новостворені продукти / послуги. До участі у конкурсі допускаються проекти на стадії готовності не менш як прототип. Конкурс проходитиме за двома напрямами: Hardware стартапи та Software стартапи (IT – стартапи). Заявки на конкурс приймаються до 18:00 28 лютого 2019 року.

Щодо конкурсу інноваційних проектів

Участь у конкурсі можуть взяти проекти, які представлені закладами вищої освіти, науковими установами національних академій наук або міністерств, а також закладами професійної (професійно-технічної) освіти та спрямовані на створення й реалізацію інноваційного продукту. Інноваційний проект має містити у собі такі структурні елементи: визначені цілі та задачі; комплекс конкретних досліджень і розробок; економічне, ресурсне та організаційне обґрунтування. До участі у конкурсі допускаються проекти на стадії готовності не менш як дослідний зразок. Заявки на конкурс приймаються до 18:00 28 лютого 2019 року.

Детальніше у листі МОН України №1/9-6 від 03.01.2019 р.