У Харкові відкрито прийом заявок на навчання у школі грантрайтінга

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради проводить набір слухачів у школу соціального проектування і грантрайтінга «Open Grants School».

Проект створений з метою комплексної підготовки фахівців, здатних ініціювати та реалізувати у Харкові власні проекти у різних сферах діяльності.

Як повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, проект вже два роки поспіль успішно реалізується в місті.

«Торік підготовку у школі пройшли 100 слухачів, в позаминулому – 200. Випускники не тільки отримали якісні знання з оформлення проектних заявок, а й знайшли однодумців, друзів, створили спільні проекти. Багато з них змогли знайти фінансування на їх реалізацію, у тому числі за рахунок коштів міського бюджету у рамках конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів», – розповіла Вікторія Грецька-Миргородська.

За її словами, програма «Open Grants School» побудована на інтерактивних методах навчання і включає семінари-тренінги, персональні завдання, роботу над кейсами, зустрічі-консультації з експертами тощо. Викладачі школи – практики, які досягли успіху у гранрайтінгу і готові навчити цьому інших.

Заняття проводитимуться у вихідні дні. Початок заплановано на 16 лютого. Відбір слухачів здійснюється на конкурсній основі, навчання – безкоштовне.

Стати слухачем «Open Grants School» може будь-хто. Для цього необхідно подати заявку, перейшовши за посиланням.

Більше інформації про проект на сайті  Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів та сторінці школи в соціальній мережі «Facebook».

http://www.city.kharkov.ua/uk/news/u-kharkovi-vidkrito-priyom-zayavok-na-navchannya-u-shkoli-grantraytinga–40858.html