SciVal: Як оцінити результати досліджень у світі даних?

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 року №721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства освіти і науки України» за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на 2020 рік для забезпечення доступу закладів вищої освіти та наукових установ до електронних наукових баз даних, на базі шести провідних українських Університетів забезпечено доступ українським вченим до аналітичної платформи Sci Val (надається компанією Elsevier).

Фахівцями компанії Elsevier буде проведено спеціальний вебінар, присвячений питанням використання та функціональним можливостям аналітичної платформи SciVal.

SciVal пропонує швидкий і простий доступ до результатів досліджень більш ніж 18 500 науково-дослідних установ та їх пов’язаних дослідників з 231 країн світу.

Використання платформи SciVal дає змогу проводити бенчмаркінг, стратегічне планування та отримувати інформацію, важливу для здійснення ефективного управління науково-технічною та інноваційною діяльністю.

Захід відбудеться 8 липня 2020 року, початок – о 12.00 год, за київським часом. Мова заходу – англійська.

  Посилання на Zoom вебінару:

https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_1r1Rtt_2TKeyNFAs8PfcSQ

До уваги учасників: необхідна попередня однохвилинна реєстрація.

SciVal_inf_lyst