Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт
зі спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини»

   Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету 20 жовтня 2018  p. буде проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Міжнародна економіка» з освітнім ступенем «бакалавр» та зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» з освітнім ступенем «магістр».
   Метою конкурсу є залучення талановитої молоді до дослідницької діяльності, підвищення престижу науки у студентському середовищі, удосконалення навчальної та наукової роботи студентів, рівня їхньої професійної підготовки зі спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини».
   У конкурсі беруть участь роботи з вищезазначених спеціальностей, що були захищені у 2017/2018 навчальному році. Конкурсні роботи направляти на адресу Харківського національного автомобільно-дорожнього університету до 30 вересня 2018 року (за поштовим штемпелем).
  Детальну інформацію про проведення конкурсу можна дізнатись на сайті http://fmab.khadi.kharkov.ua/kafedri/mizhnarodnoji-ekonomiki/konkurs-diplomnikh-robit.html.
      Координатори конкурсу: завідувач кафедри міжнародної економіки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету – Горовий Дмитро Анатолійович  (057) 738-77-86, Нікітіна Аліна Вадимівна (050) 406 -11-19, e-mail: n-a-v-1@ukr.net .
Інформація для  НДЧ (таблиця нижче)
надсилається на ел. адресу:  marcenyuk@kpi.kharkov.ua
За всіма питаннями щодо конкурсу звертайтеся за телефоном 70-76-050   Марценюк Світлана Василівна
Учасник конкурсу Науковий керівник Назва роботи Напрямок