Всеукраїнський конкурс проектів з екологічного та енергетичного менеджменту

У березні-травні 2019 року Запорізький національний університет проводить Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс проектів з екологічного та енергетичного менеджменту.

Інформація за посиланням  http://www.management-znu.in.ua/?p=1592

Метою конкурсу є формування знань і умінь дослідницької та проектної діяльності в сфері екологічного та енергетичного менеджменту, сприяння підвищенню рівня еколого-правової освіти студентів, розвитку екологічної культури в суспільстві. Це конкурс наукових проектів, а не наукових робіт і він має міждисциплінарний підхід, зокрема тут поєднані і екологія, і енергетика, і менеджмент, і еколого-правова освіта.

Конкурс проводиться за чотирма номінаціями:

  • енергетичний менеджмент,
  • екологічний менеджмент,
  • організаційно-економічні заходи щодо безпечності довкілля,
  • еколого-правова освіта.

Конкурс проводиться у три етапи.

1.Перший етап (попередня реєстрація) — з 11 березня до 20 квітня 2019 року: збір заявок, проведення консультацій потенційних учасників Конкурсу.

Під час проведення першого етапу бажаючі взяти участь у Конкурсі надсилають заявку на участь (додаток 1) та анотацію конкурсної роботи (додаток 2) на електронну адресу ecoprojects_ZNU@ukr.net    тел. 061 2894115.

2.Другий етап (заочний, відбірковий) – з 21 березня до 10 травня 2019 року: подання конкурсних робіт до журі Конкурсу та оцінка представлених проектів.

Під час проведення другого етапу учасники надсилають конкурсну роботу – проект (на титульній сторінці зазначити тільки шифр конкурсної роботи, вказаний у заявці на участь) та відгук наукового керівника (скановану версію документу з підписом, завіреним відділом кадрів або деканом/директором інституту) на електронну адресу: ecoprojects_ZNU@ukr.net.

Журі оцінює подані на Конкурс проекти і визначає учасників фінального етапу, кількість яких має становити не менш 50% від загальної кількості поданих проектів.

3.Третій етап (фінальний) – 31 травня 2019року презентація та захист проектів, визначення та нагородження переможців.

Результати другого відбіркового етапу Конкурсу та запрошення до участі у фінальному етапі повідомляються всім учасникам листом на електронну адресу зазначену під час реєстрації не пізніше 17 травня 2019р. і розміщуються на сайті Запорізького національного університету https://www.znu.edu.ua/ та на сайті кафедри підприємництва менеджменту організацій та логістики Запорізького національного університету http://www.management-znu.in.ua/.

 Критерії оцінювання проектів викладенні у «Регламенті про Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс проектів з екологічного та енергетичного менеджменту»,  пункт 3 .

Крім того, важливим елементом проектів є розрахунок соціально-економічного ефекту. Серед критеріїв оцінювання проектів є фактори сприяння відповідальному ставленню суспільства до навколишнього середовища, сприяння сталому економічному зростанню та екологічній стійкості, наявність позитивного соціального ефекту.

Контакти оргкомітету Конкурсу:

 http://www.management-znu.in.ua/?p=1592

електронна адреса оргкомітету ecoprojects_ZNU@ukr.net ;

телефони: 0612894115, 0955845824.

Відповідальна особа: Бухаріна Людмила Михайлівна – Завідувач кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики, професор, доктор економічних наук

Наказ МОНУ №279 від 28.02.2019 р. “Про проведення Всеукраїнського конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту”, положення, регламент конкурсу